Sport

Zimní a ostatní sporty

Fotografie, snowboardingu, lyžování, telemarku a např. motokrosu.

Lidé z Korfu

Portréty, momentky

Lidé z řeckého Korfu. Bezstarostné mládí i moudré a odpočívající mládí.

Architektura

Města i venkov

Od Malé Strany a Versailles, přes Český Krumlov, Špindlerův Mlýn, Řecko až na Šumavu.

Příroda

Hory, východy slunce, moře

Hory zimní i letní, slunce, moře, loďky, rybáři, díry v mracích, bouřky.

Fotografie

Komerčně fotografuji převážně zimní sporty a stavební dozor. Při své volné tvorbě fotografuji lidi ve svém přirozeném prostředí, zvířata při svých přirozených činnostech a přírodu. Velký počet fotografií jsem pořídil na svých pracovních cestách po Evropě.

Design www

Zhotovuji též internetové stránky. Dle Vašeho návrhu a požadavků připravím rychle funkční stránky prezentující Vaši firmu či osobu. Pracuji velmi často s obrázky, proto kladu velký důraz na příjemný grafický vzhled a zároveň i na jednoduchost a přehlednost.

Program pro rodiny

Zpracuji Vaše fotografie z dovolené, uspořádám nepřehledné složky v počítači, vyhledám duplicitní fotografie ( i na dálku). Vyfotografuji děti při prvních sportovních kláních i dospělé na svatebních hostinách.

Chystáte turnaj v nohejbale? Potřebujete nabrat nové zaměstnance do Vaší firmy? Vaše babička má narozeniny? Zhotovím prezentace rozesílatelné elektronicky i tisknutelné. Připravím plakáty s obrázky a odpovídajícími texty, které přinesou požadované výsledky. Navrhnu logo. Naskenuji jakékoli dokumenty či obrázky.

Doufám, že se na stránkách dobře zorientujete a že pro Vás budou přínosem.

Přeji příjemný den.

Vojtěch Moravec